تعمیر تخصصی مانیتور کامپیوتر ال جی

تعمیر مانیتور ال جی

در این مقاله سایت دو سوت تعمیر به نحوه تعمیر مانیتور ال جی می پردازد. پس در ادامه این مطلب باما همرا باشید.

نمایشگر رایانه یا مانیتور کامپیوتر (به انگلیسی: Computer monitor) یک دستگاه نمایش و خروجی است که تصویر تولیدشده توسط آداپتور تصویری رایانه بر روی آن نشان داده می‌شود.

تعمیر مانیتور کامپیوتر ال جی :  از وقت ساخت نخستین مانیتور تاکنون، تغییرات مهمی در تکنولوژی ساخت آنان اتفاق افتاده میباشد. نخستین مانیتورها دارای فناوری CGA با نمایش ۴ رنگ بودند. ولی به تدریج فناوری های PLASMA، CRT، LCD، LED و OLED در ساخت مانیتورها بکار رفت.
ال جی هم همگام با فناوری های نو توانسته میباشد جدید ترین مانیتورها را با قابلیتهای گوناگون ساخته و روانه بازار بکند. با این که تکنولوژی های نو در ساخت مانیتور قابل تحسین میباشد ولی آنان هم عاری از مشکل نیستند و پس از مدتی امکان دارد با خرابی مواجه شوند.
تعمیرات تخصصی مانیتور ال جی یکی از خدماتی میباشد که در امداد رایانه به دارندگان این دستگاه ها ارائه میشود.
چنانچه به دلیل خرابی مانیتور ال جی به دنبال مرکزی معتبر و تخصصی برای تعمیر دستگاه خود می‌گردید، می‌توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات مانیتور دو سوت تعمیر تمامی ایرادات آن را برطرف کرده و از خدمات باکیفیتی بهره مند بشوید.

تعمیر قطعات مانیتور ال جی 

این مرکز با بیشتر از ۲ دهه فعالیت در زمینه تعمیرات مانیتور ال جی و تلویزیون، برترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کرده و توانسته میباشد رضایتمندی حداکثری آنها را فراهم بکند. نکته قابل توجه این میباشد که اگر تکنولوژی مانیتورها پیشرفت داشته به دنبال آن، تعمیرات مانیتور هم تخصصی تر شده میباشد. از این رو اگر با مشکلی در مانیتور ال جی خود مواجه شدید حتماً آن را به مرکز تخصصی تعمیرات مانیتور دو سوت تعمیر بسپارید.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر پلوپز پارس خزر

چه مشکلی برای مانیتور شما به وجود آمده است؟ مانیتور ال جی روشن نمی‌شود؟ خطوط افقی و عمودی بر روی مانیتور ال جی نمایش داده می‌شود؟ عکس مانیتور ال جی پرش دارد؟ یا مانیتور صدای وز وز می‌دهد؟ هر مشکلی که برای مانیتور شما به وجود آمده باشد، می‌توانید عیب‌یابی و تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات مانیتور ال جی دو سوت تعمیر بسپارید.

در دو سوت تعمیر انواع مانیتورهای ال جی تعمیر میگردد. مانیتورهای CRT، LCD، LED و OLED ال جی در این مرکز قابل عیب یابی و تعمیر می باشند. واحد تعمیرات مانیتور ال جی به بخش های مختلفی تقسییم میشود که در آنان هر بخش بصورت کاملاً تخصصی، تعمیر یکی از انواع مانیتور ال جی را انجام میدهد. تکنسین های این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن و سازگار با نوع مانیتور، عیوب دستگاه را به برترین شکل برطرف می نمایند.

تعمیر کارت گرافیک مانیتور ال جی

چرا تصاویر بصورت بهم‌ریخته و غیرطبیعی در مانیتور ال جی نمایش داده می‌شوند؟ دلیل نمایش صفحه سیاه در مانیتور ال جی در حالیکه روشن میباشد چیست؟

بروز هر یک از این مشکلات در مانیتور نشان می‌دهد که کارت گرافیک این دستگاه با مشکل مواجه شده میباشد و نیاز به تعمیرات تخصصی یا حتی تعویض دارد. مهم‌ترین عواملی که موجب خراب شدن کارت گرافیک مانیتور می‌شوند شامل:

نفوذ رطوبت به مانیتور، وارد شدن ضربه به این دستگاه و از همه مهم‌تر نوسان برق میباشد. با این وجود هنگام تمیز نمودن مانیتور از اسپری نمودن مستقیم مایع تمیزکننده بر روی آن خودداری نمایید، از وارد شدن ضربه به این دستگاه جلوگیری نمایید و حتماً مانیتور خود را به محافظ برق متصل نمایید تا دچار نوسان برق نشود.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر پلوپز برقی پاناسونیک

تعمیر بک لایت مانیتور ال جی

تعمیر حرفه ای مانیتور : قطع شدن عکس در مانیتور LG ال جی و تیره و تاریک شدن بخشی از عکس یا کل عکس مانیتور از مهم‌ترین عواملی هستند که نشان می‌دهند بک لایت مانیتور ال جی با مشکل مواجه شده میباشد و نیاز به عیب‌یابی دقیق دارد.

درواقع مانیتورها برای این که بتوانند تصاویر را نمایش بدهند به نور پس‌زمینه نیاز دارند که این نور در مانیتورهای ال ای دی بوسیله لامپ‌های ال ای دی تولید می‌شود و در مانیتورهای ال سی دی که قدیمی‌ هستند بوسیله لامپ‌های فلورسنت تولید می‌شود.

به صفحه نگهدارنده لامپ‌های ال ای دی و فلورسنت، بک لایت گفته می‌شود. درصورتی که شما هم با چنین مشکلاتی در مانیتور مواجه شده‌اید، بهتر میباشد عیب‌یابی و تعمیرات این دستگاه را به نمایندگی تعمیرات مانیتور دو سوت تعمیر بسپارید.

رفع مشکل پیکسل مرده در مانیتور ال جی

تعمیر مانیتور در کرج

تعمیر مانیتور ال جی : همان طور که میدانید مانیتورها از پیکسل های زیادی تشکیل شده اند که نمایانگر تصاویر مختلف در مانیتور هستند. در این میان پیدایش معضل سوختگی یک پیکسل و یا گیر نمودن آن مشکل رایجی میباشد که امکان دارد گریبانگیر کاربر شود.

پیکسل مرده بوسیله نقطه ی سیاه رنگی در مانیتور ظهور می یابد. در واقع هر پیکسل مرده یک نقطه سیاه در مانیتور میباشد که دیگر روشن نشده و در قالب یک مربع تیره رنگ شکل میگیرد. پیکسل های گیر کرده هم مانند پیکسل های مرده از حرکت و فعالیت اصلی خود دور خواهند ماند؛ با این تفاوت که این بار شاهد یک مربع با رنگی خاص در مانیتور هستید.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر قهوه ساز ال جی

عموما رنگی که پیکسل گیر کرده در آن ظاهر می شود؛ قرمز، سبز و یا آبی میباشد. در چنین مواقعی اگر شانسی برای تعمیر مانیتور وجود نداشته باشد، ضروری میباشد پنل به طور کلی تعویض گردد. نمایندگی تعمیرات دو سوت تعمیر، هر گونه سرویس تخصصی در این خصوص را به برترین شیوه ی کاری ارائه میدهد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان