تعمیر قطعات سشوار سامسونگ

تعمیر سشوار سامسونگ 

در این مقاله سایت دو سوت تعمیر به نحوه تعمیر سشوار سامسونگ می پردازد. پس در ادامه این مطلب آموزشی باما همراه باشید.

سِشوُار (به فرانسوی: Séchoir) وسیله‌ای الکتریکی است که برای خشک کردن و حالت دادن موی سر به کار می‌رود.

سشوار بیش از حد صدا می‌دهد

توجه داشته باشید که سشوار دارای پروانه است که به مرور زمان یا در اثر ضربه ممکن است سیم یا قطعه‌ای به این پروانه گیر کرده و صدای ناهنجار تولید کند. برای تعمیر سشوار سامسونگ و رفع این مشکل باید سشوار را باز کرده و بررسی کنید که سیم یا قطعه‌ای از قطعات داخلی سشوار به پره‌های فن داخلی گیر نکرده باشد.

اگر این صدا به دلیل ایراد مکانیکی در دستگاه باشد، می‌توان با تعویض بوش یا بلبرینگ‌های موتور سشوار این مسئله را رفع کرد. همچنین تکان خوردن فن و لق زدن آن در زمان گردش می‌تواند یکی دیگر از مواردی باشد که منجربه تولید صدای ناهنجار در سشوار شما شود.

این مسئله نیز با باز کردن سشوار و سفت کردن پیچ‌های متصل به آن می‌تواند قابل رفع باشد. به یاد داشته باشید که علاوه بر موارد یاد شده، زغال موتور را نیز بررسی کنید، چون ممکن است با کوچکتر شدن زغال سشوار در زمان جرقه‌زنی این صداها تولید شود و شما را آزار دهد. مسلما تعویض این زغال‌ها با زغال‌های بلندتر نیز می‌تواند راه‌حل این موضوع باشد.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر سشوار پاناسونیک

ایجاد بوی بد در سشوار هنگام استفاده

معمولا بوی بد ناشی از گرد و خاک موجود در داخل سشوار است و ایراد در فن سشوار نیز عامل دیگری می‌تواند برای این مسئله باشد. برای تعمیر سشوار سامسونگ و رفع این موضوع بهتر است سشوار خود را باز کرده و فیلتر آن را تمیز کنید. برای تمیز کردن فیلتر می‌توانید پس از در آوردن فیلتر، آن را با آب و صابون شسته و پس از خشک شدن در جای خود قرار دهید.

نکات مهم و کلیدی برای نگهداری صحیح از سشوار

تعمیر تمامی قطعات سشوار

همواره سیم سشوار را قبل از استفاده مجدد بررسی کنید تا پارگی یا فشردگی نداشته باشد. در صورت مشاهده چنین مشکلی حتما نسبت به درست کردن سیم یا تعویض آن اقدام کنید.

دقت داشته باشید تا به سشوار ضربه وارد نشود، این مسئله مخصوصا در زمانی که سشوار روشن است یا به تازگی خاموش شده، حساسیت بیشتری وجود دارد، چون با ضربه وارد شده ممکن است المنت‌های سشوار از جای خود درآمده و اتصالی کند.

برای تعمیر سشوار سامسونگ هیچ وقت سشوار را در زمان‌های طولانی یکسره روشن نگه ندارید، زیرا این کار باعث آسیب زیاد به سشوار خواهد شد. به همین دلیل در زمان استفاده زیاد از سشوار بهتر است بین فواصل استفاده از آن فاصله بیندازید.

از پاشیدن یا ریختن آب بر روی سشوار جدا جلوگیری کنید.

در زمان تعمیر سشوار حتما سشوار را از برق جدا کنید.

مراقب باشید تا موهای شما به بخش مشبک انتهای سشوار نزدیک نشود، چون ممکن است موهای شما را دچار آسیب کند.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر سشوار ال جی

دو سوت تعمیر مشاور شما در تعمیرات سشوار

تعمیر سشوار سامسونگ : قابله ذکر است که در دو سوت تعمیر دیگر شما نگرانی و دغدغه کیفیت خدمات و پشتیبانی را نخواهید داشت، زیرا اگر سشوار شما از هر برندی نیاز به تعویض قطعات پیدا کند، گروه دو سوت تعمیر بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات را برای تعویض در اختیار دارد و با تعمیر یا تعویض به موقع، سشوار شما را مانند روز اول به شما تحویل خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان و تعمیرکاران ما در دو سوت تعمیر تماس گرفته و راهنمایی‌های بیشتر را از آنان دریافت کنید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان