تعمیر اتو بخار پرسی

تعمیر مشکلات اتو بخار پرسی

تعمیر اتو بخار پرسی

در این مقاله سایت دو سوت تعمیر به تعمیر اتو بخار پرسی و عیب یابی مشکلات آن می پردازد. پس در ادامه این مطلب باما همراه باشید.

اتو یا اطو یکی از وسایل خانگی است که برای صاف کردن پارچه پس از خشک‌شدن آن‌ها، استفاده می‌شود.

نحوه عیب یابی و تعمیر اتو بخار پرسی

اتو پرس یکی از وسایل مهم خانگی است که باید همیشه در بهترین حالت نگهداری شود. این دستگاه ،  دستگاهی است که تقریباً به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد و از این رو لازم است که آن را تمیز ، به خوبی نگهداری کنید تا بتواند در بهترین شرایط کار کند. اما اگر این کار را نکنید ، می تواند با مشکلاتی روبرو شود که ممکن است استفاده از آن را برای شما دشوار کند. اگر اتو پرس شما کار نمی کند ، دلایل زیادی می تواند پشت آن باشد. در مقاله ی زیر ابتدا به بررسی دلایلی که ممکن است اتو پرس کارنکتد پرداخته و سپس روش های عیب یابی و تعمیر اتو بخار پرسی را آموزش خواهیم داد .

در صورتی که با دنبال کردن این مطالب توانستید به راه حل درستی در مورد مشکل اتو بخار خودتان برسید در این صورت مشکل شما حل خواهد در غیر این صورت پیشنهاد ما این است که پیش از کار کردن بیشتر بر روی این وسیله آن را به یک تعمیر کار ور در صورت خرید از برند های معتبر ان را به نمایندگی ها بسپارید تا ملیات تعمیرات تخصصی را آن ها بر عهده بگیرند .

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر قطعات اتو بوش

مشکلات اتو بخار پرسی 

تعمیر اتو بخار پرسی : در اتوبخار رایج ترین مشکلی که ممکن است پیش بیاید عدم بخار کردن اتو در زمان سریع و عدم جوش اوردن اب برای بخار کردن است . این موضوع می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد که در مطالب زیر به چرایی وقوع این مشکل می پردازیم :

آب در شلنگ به بخار تبدیل شده است

این بخش فقط برای اتوهای ژنراتور بخار اعمال می شود:

هنگامی که برای اولین بار از بخار استفاده می کنید یا مدت طولانی است که از آن استفاده نکرده اید ، ممکن است بخار در آب شلنگ متراکم شود.

برای حل این مسئله ، اتو بخار پرسی خود را از لباس دور نگه دارید و محرک بخار را فشار دهید تا بخار به جای آب از صفحه کف خارج شود.

از آب معطر در اتواستفاده شده است

اگر متوجه نشت آب کثیف از کف بشویید ، ممکن است از آب معطر یا عطر در اتو بخار پرسی شما  استفاده شود (توصیه می کنیم از هیچ یک از این انواع آب در اتوها استفاده نکنید ، زیرا باعث آسیب می شود).

توصیه می کنیم ابتدا برای تعمیر اتو بخار پرسی و رسوب زدایی از اتو را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا این مشکل قابل حل است یا خیر: تمام اطلاعات رسوب زدایی برای اتو بخارهای پرسی  خود را در با سرچ نام برند مربوطه اتوی خود می توانید پیدا کنید .در این صورت در صورت شناسایی مشکل و تلاش برای رفع آن و عدم حل شدن آن می توانید به تکنسین و یا نمایندگی مربوطه مراجعه کنید .

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر اتو پاناسونیک

بخار روی تخته متراکم شده است

گاهی اوقات بخار روی پوشش صفحه اتو متراکم می شود ، مخصوصاً هنگام استفاده از اتوهایی که مقادیر زیادی بخار تولید می کنند. این ممکن است به نظر برسد که اتو بخار پرسی  شما از قسمتصفحه کوره نشت می کند.

یک پوشش اتو فرسوده نیز ممکن است باعث ایجاد این نوع تراکم شود.

برای تعمیر اتو بخار پرسی و جلوگیری از این ، می توانید موارد زیر را انجام دهید:

تنظیم بخار کمتری را انتخاب کنید یا فقط در اولین اتوکشی ها از بخار استفاده کنید و سپس آن را با ضربه های اتو خشک تمام کنید.

همچنین می توانید یک لایه اضافی نمد بین صفحه اتو و پوشش صفحه اتو قرار دهید تا میزان تراکم روی صفحه اتو به حداقل برسد.

در صورت فرسودگی مواد اسفنج ، پوشش صفحه اتو را تعویض کنید.

شما بیش از حد ممکن از اتو بخاراستفاده کرده اید

هنگامی که در مدت زمان کوتاهی اغلب از عملکرد تقویت بخار استفاده می کنید ، آب می تواند روی صفحه کف جمع شده و نشت کند.

لطفاً اتو را در حالت افقی ادامه دهید و قبل از استفاده از عملکرد تقویت بخار کمی صبر کنید .

دما روی صفحه خیلی کم تنظیم شده است

تعمیر تخصصی اتو بخار پرسی

این فقط برای اتوهایی با صفحه دما اعمال می شود.

هنگامی که درجه حرارت روی صفحه تنظیم نشده است به منطقه بخار (۲ نقطه یا بالاتر) ، اتو شما به اندازه کافی گرم نیست که بخار بخورد. این باعث می شود که در هنگام فعال کردن بخار ، صفحه آن نشت کند.

خواندن مطالب مفید در حوزه :   تعمیر اتو پاناسونیک

برای تعمیر اتو بخار پرسی لطفاً قبل از فعال کردن بخار ، اطمینان حاصل کنید که دما روی منطقه بخار روی صفحه تنظیم شده باشد (در تصویر با رنگ آبی نشان داده شده است). سپس قبل از اینکه اتو را از سر بگیرید ، بگذارید یک دقیقه اتو در حالت استراحت پاشنه گرم شود.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با متخصصان